Ezoteryka

Uroki miłosne

Bez śpiewu i materiałów, darmowe zaklęcia rzucone dla Ciebie online są najprostszym sposobem na przyciągnięcie kogoś do swojego życia.

Aby zaklęcie działało dokładnie, praktykujący muszą zapisywać imię tej wyjątkowej osoby w kółko w dzienniku. Mimo że jest to tylko imię, powinieneś być konkretny i nie mieszać z nim. Niezależnie od tego, czy chodzi o pożądliwy związek, czy o poważne zobowiązanie, ważna jest Twoja intencja wobec celu.

Znajdź miejsce, które może w pełni odbierać promienie słoneczne lub bimber, a następnie umieść tam otwarty dziennik. Twoje pragnienie z notatnika zostanie przesłane do energii świata; kiedy połączenie zostanie pomyślnie utworzone, życzenie zostanie spełnione.

Inne zaklęcia bez składników, które sprawiają, że ktoś się w tobie zakochuje, polegają na silnej medytacji na temat osoby, o której marzysz.

Dlaczego medytacja?

Ta metoda jest dość potężna, ponieważ łączy i synchronizuje umysły ludzi razem. Jeśli wykonasz ją we właściwy sposób, to rezultat będzie dobry ponad twoje oczekiwania.

Myśl o swojej upragnionej miłości z pełnym skupieniem i intencją. Nie pozwól, aby cokolwiek Cię rozpraszało lub przerywało, bo inaczej będziesz miał dziwne doświadczenia. Ten rodzaj zaklęcia nie wymaga żadnych składników i działa natychmiast; oczywiście, wynik z pewnością Cię zaskoczy.

Polecam http://urokmilosny24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *