Paranormalne

Aktywności paranormalne

Od najwcześniejszych wspomnień, jako bardzo małe dziecko, doświadczałem różnych paranormalnych aktywności. Miałem jasnowidzące wizje i czasami słyszałem głosy, ale głównie „czułem” myśli lub uczucia innych ludzi. Myślę, że moja szczególna nisza jest oznaczona jako telepatyczny empata. Jako jedno z tych dzieci, które zawsze pytało „Dlaczego?” Musiałem dowiedzieć się, jak to wszystko działa. Jak każde dziecko z fajną nową zabawką, chciałem poczuć ten pęd ponownie i ponownie. Jak sprawić, żeby to się powtórzyło? Od momentu, gdy po raz pierwszy nauczyłem się czytać, rozpocząłem swoje poszukiwania wiedzy. Co to jest i jak mogę to kontrolować? Lata później, kiedy upiorna obecność moich niebiańskich przewodników zaprosiła się do mojej rzeczywistości, musiałem dodać ich do mojego poszukiwania zrozumienia. „Kim oni są i jak mogę ich kontrolować?”. Oto, co wiem do tej pory.

Wizje jasnowidzów są dobrze udokumentowane w całej historii. Wszyscy słyszeliśmy o ludziach, którzy zmienili zdanie i nie wsiedli na Titantic z powodu niesamowitej wiedzy, że coś złego ma się wydarzyć. Prawie każda katastrofa lotnicza ma ten sam rodzaj opowieści. Wielu z nas uniknęło wraków samochodów, słysząc, widząc lub czując zbliżającą się katastrofę, zanim do niej doszło. Więc możemy się zgodzić, że jasnowidzenie się zdarza. Ale dlaczego? Jak? Niektórzy wierzą, że czas nie porusza się w linii prostej, ale raczej splata się tam i z powrotem i wokół siebie. Czy to wyjaśnia koncepcję historii, która ciągle się powtarza? Ale to nie mówi mi, jak mogę przypadkowo zobaczyć inne miejsce w czasie niż to, w którym powinienem być? Nie znalazłem niczego, co definitywnie mówi mi, jak ktoś może zobaczyć przeszły lub przyszły kawałek czasu. Wiemy tylko na pewno, że to się zdarza.

Epizody telepatyczne są prawdopodobnie bardziej powszechne niż jakiekolwiek inne wydarzenie paranormalne. Czy kiedykolwiek „poczułeś” kogoś tuż przed tym, jak zadzwonił do ciebie przez telefon? Czytałem historie matek, które „czuły”, że ich synowie umierają w bitwie. Naukowcy przeprowadzili szerokie badania w tej dziedzinie. Test, który uważam za niesamowity, to ten, w którym mają dwie osoby, które nigdy się nie spotkały, ustawione w dwóch różnych krajach. Jedna z nich ma skupić się na wysyłaniu innym wskazówek, wskazówek i wizji konkretnego zdjęcia lub obrazu. Druga osoba ma za zadanie „odebrać” informacje i rozszyfrować je. Następnie odbiorca odtwarza lub opisuje szczegóły naukowcom. Jest to ustawione jako podwójnie ślepy eksperyment, aby naukowcy z „odbiornikiem” nie wiedzieli, na co patrzy „nadawca” na całym świecie. Powtarzali to wielokrotnie z wieloma różnymi 'nadawcami’ i 'odbiorcami’. Wiemy na pewno, że telepatia ma miejsce, ale jak?

Istnieje duża grupa, która uważa, że jest to po prostu podwyższony poziom percepcji. Twierdzą oni, że na poziomie podświadomym osoba doświadczająca częstych epizodów telepatycznych tak naprawdę odbiera setki małych wskazówek, takich jak mowa ciała czy rozszerzenie źrenic. Mówią, że telepata nie zdaje sobie sprawy z tego, że zebrał całą masę tych drobnych wskazówek i w rzeczywistości po prostu dochodzi do logicznego przewidywania, co dana osoba ma zamiar powiedzieć lub zrobić w następnej kolejności. To prawdopodobnie dzieje się przez większość czasu na poziomie codziennym. Wszyscy znamy kogoś z tą niezwykłą umiejętnością „czytania” kogoś, aby wiedzieć, co ta osoba ma zamiar powiedzieć. Nie tłumaczy to jednak sytuacji, w których osoba, którą „czytasz” nie jest nawet w tym samym mieście co Ty. Jak więc to wyjaśnić?

W przyszłości będziemy mogli mieć w swoich mózgach małe chipy, które będą działały jak telefony komórkowe, ale bez ich wad. Nie trzeba będzie ich nosić przy sobie, ani martwić się, że wpadną do toalety.

Arthur C. Clarke w jednym ze swoich opowiadań omówił tę możliwość i jesteśmy już prawie na miejscu. W miarę jak będziemy coraz lepiej mapować mózg i rozumieć naturę myśli i wizualnych części mózgu, zamiana myśli będzie uważana za oczywisty krok. Czy komputery staną się mądrzejsze od ludzi? Cóż, komputery i ludzie będą w tym przypadku jednym, więc będziemy sobie równi. Zamiast przedwerbalnej wymiany plików lub wymiany plików, będziesz wymieniał myśli. Przyszłość jest bliższa niż myślisz, czy zastanawiałeś się nad tym? Będzie to o tyle niesamowite, że będziesz mógł zamienić myśli, emocje czy doświadczenia kogoś uprawiającego sport ekstremalny, np. skaczącego ze spadochronem z mostu. Ludzie będą sprzedawać te doświadczenia, a świat VR będzie dosłownie w twojej głowie.

Dla gatunku, który studiuje inne gatunki, które używają ELF do komunikacji, używają radaru i dźwięku do nawigacji, używają wszelkiego rodzaju ciekawych metod do identyfikacji i ochrony siebie w końcu wyjdziemy poza umiejętności komunikacyjne, które są wykonywane przez krtań. Nawet poza pseudo naukę o atrybutach paranormalnych, które są w nas wrodzone, ale od wieków nie były wykorzystywane ani rozwijane. Co za niesamowity skok ludzkości. Czy ludzkość jest gotowa na te nowe możliwości i horyzonty. Czy wykorzystamy to na plus? Negatywnie. Może to zależeć od tego, czy będziemy potrafili pozwolić na przepływ myśli, jednocześnie pozwalając na pozostawienie w naszych umysłach prywatnego miejsca, które nie będzie udostępniane, tego, co czyni nas sobą. Innymi słowy, po raz kolejny wrócimy do plemienia, społeczeństwa, z którego obecnie dryfujemy. Bez wątpienia jesteśmy zwierzętami społecznymi i czerpiemy szczęście z poczucia przynależności. To wrodzona skłonność. Dzielenie się myślami i pomysłami pozwala na to. Zapewnia to rasie ludzkiej kompletność, jedność, przy jednoczesnym zachowaniu indywidualności.