Miłość przyjaźń

Jak dojść do siebie po rozstaniu?

Jak poradzić sobie z końcem długoterminowego związku w najlepszy możliwy sposób i wyjść z tej męki silniejszym?

1. Oprzyj się na swoim systemie wsparcia

Jednym z najbardziej satysfakcjonujących doświadczeń w życiu jest z pewnością budowanie i utrzymywanie bliskiej sieci wsparcia. To może bardzo dobrze obejmować rodzinę, przyjaciół, współpracowników i wszelkie inne nieromantyczne relacje. Bycie w zaangażowanym związku zajęło dużo twojego czasu.

Ale teraz możesz zrobić to punkt wykorzystać swój nowo znaleziony singlehood skupić się na tych innych relacji, które były na tylnym palniku do teraz. Kiedy opierasz się na ciepłej i rozmytej opiece swoich bliskich, służy ona 3-krotnemu celowi:

Zdajesz sobie sprawę, że masz wystarczająco dużo miłości i wsparcia, aby żyć pojedynczo i szczęśliwie.

Będziesz mieć kogoś do rozmowy, kiedy trzeba otworzyć się o swoich uczuciach

Pomogą one zabrać twój umysł z rzeczy, które przypominają ci o twojej utraconej miłości

Jak być singlem po długotrwałym związku? Podnieś telefon i porozmawiaj z kimś teraz!

2. Wybierz pozytywność

Łatwiej powiedzieć niż zrobić, prawda? Nie mówimy, że rzeczy, które czujesz po zakończeniu swojego związku, są negatywne. Prosimy tylko, abyś świadomie wybrał pozytywność, gdy dręczy cię rozpacz, beznadzieja lub emocjonalne zmęczenie.

Podczas gdy ja jest w porządku płakać i pozwolić ja wszystko out, ty także potrzebujesz znać kiedy zatrzymywać. Nagłe zakończenie związku może sprawić, że trudno będzie dostrzec srebrną podszewkę w ciemnych chmurach depresji, ale jeśli pozostaniesz w tej energii zbyt długo, spowolnisz swój proces leczenia.

Czy chcesz wiedzieć, jak być singlem po długotrwałym związku? Oczyść się, ubierz się i pokaż się! Załóż swój najlepszy strój i trochę makijażu, i wyjdź z przyjaciółmi. Dobrze ci zrobi poznanie nowych ludzi i spędzenie trochę jakościowego czasu z przyjaciółmi.

Jeśli masz problemy z zebraniem energii i wprowadzeniem pozytywnych zmian, wypróbuj poniższe wskazówki:

Ćwicz wypowiadanie na głos pozytywnych afirmacji, takich jak „Mogę przez to przejść i stworzyć dla siebie szczęśliwe życie”.

Zapisz swoje pozytywne intencje w swoim dzienniku wraz z konkretnymi strategiami, aby uczynić swoje życie lepszym.

Trzymaj się z dala od miejsc i rzeczy, które mogą przypominać ci o twoim byłym, w tym ich profile w mediach społecznościowych.

Zdefiniuj swoje cele w życiu i zaplanuj strategie ich realizacji.

3. Bądź zajęta

Chociaż nie prosimy, aby utopić się z pracy i nie carve out czas na odpoczynek, to pomoże, jeśli można znaleźć kilka ciekawych hobby i działań, które będą trzymać cię zajęty. Co sprawia, że jesteś szczęśliwy? Rób tego więcej! Nawet jeśli jest to granie w gry wideo.

Możesz też spróbować swoich sił w czymś nowym, jak trekking lub wrócić do starego ulubionego zajęcia, jak gotowanie czy czytanie. Kreatywne projekty, takie jak przeprojektowanie domu lub dołączenie do klasy ceramiki są z pewnością dobrymi opcjami, jak również. Możesz również:

Dołączyć do siłowni lub kursu fitness jak Zumba czy pilates

zostać wolontariuszem w lokalnym schronisku

Chodzić na codzienne spacery

Uczestniczyć w zajęciach takich jak Escape Room z twoimi samotnymi przyjaciółmi

Wybrać się na weekendową wycieczkę

Jak być singlem po długotrwałym związku? Utrzymuj swój harmonogram wypełniony bardziej przyjemnymi zadaniami.