Miłość przyjaźń

Kilka słów o związkach

Czy uważasz, że czas nie jest najbardziej idealny, aby być w zaangażowanym związku? Czy uważasz, że masz dużo dzieje się w swoim życiu, aby poradzić sobie ze wzlotami i upadkami w związku? Cóż, witaj w dorosłości, mój przyjacielu. Dorosłe życie nigdy nie jest idealne. Musimy radzić sobie z wieloma i wszystko to jest najwyższym priorytetem, począwszy od twojej kariery i finansów po rodzinę, obowiązki, osobiste zdrowie, zobowiązania społeczne i co nie. Ale jeśli uważasz, że wszystko to jest przeszkodą na twojej drodze do szczęśliwego związku, to przykro mi powiedzieć, że jest to jeden ze złych powodów, aby zakończyć związek.

W rzeczywistości jest to właśnie powód, dla którego powinieneś być w zdrowym związku. Dobry partner może dać ci siłę i wsparcie, aby nawigować przez życiowe wyzwania i znaleźć szczęście w swoim codziennym życiu. Timing może brzmieć jak idealny powód do rozwodu lub rozstania, ale to nic innego jak gówniana wymówka. Kiedy kochamy kogoś i chcemy być z nimi, zrobimy czas bez względu na to, jak zajęte jest nasze życie. Timing jest zdecydowanie jednym ze złych powodów do zerwania.

Nawet po oddaniu kilku swoich najlepszych lat na swoje życie miłosne, skończyłeś ze złamanym sercem. Chociaż nie ma szybkiej poprawki na ból serca, możesz chcieć dowiedzieć się, jak być singlem po zakończeniu długoterminowego związku i pozwolić, by rozpoczęło się uzdrawianie.

Kiedy byłeś w stałym i zaangażowanym związku przez znaczną ilość czasu, bycie singlem ponownie wymaga pewnych poważnych dostosowań w życiu. Niezależnie od tego, czy dobrowolnie wyszedłeś ze swojego związku, czy też rozpad został na ciebie rzucony, nigdy nie jest łatwo poradzić sobie z życiem po zakończeniu długiego związku.