Samodoskonalenie

Polepszenie swojego życia

Kilka codziennych aktów odwagi, aby stworzyć życie, którego naprawdę pragniesz!

1. Odwaga, by wziąć odpowiedzialność

Podczas gdy ty no możesz zawsze kontrolować twój okoliczności ty możesz zawsze wybierać jak ty reagujesz one.

Bez względu na to, jakie wyzwania stoją przed Tobą, masz możliwość dokonania ostatecznego wyboru, czy pozwolić światu wpłynąć na Ciebie, czy też wyjść i wpłynąć na świat.

Oprzyj się impulsowi, aby zrzucić winę za swoje nieszczęścia na innych, ale zamiast tego podejmij decyzję, aby posiadać swoje życie i posiadać je w pełni.

2. Odwaga, by żyć z uczciwością

Uczciwość jest jedyną ścieżką w życiu, na której nigdy się nie zgubisz. Umieszczanie uczciwości na kamieniu węgielnym każdej decyzji, którą podejmujesz, wymaga chęci robienia tego, co jest słuszne, ponad tym, co jest wygodne lub politycznie celowe.

Czasami oznacza to zejście z bezpiecznej i wygodnej ścieżki na mniej uczęszczaną, gdzie ryzyko porażki lub braku akceptacji może być wysokie. Innym razem wymaga to wykucia własnej drogi.

W swojej istocie, uczciwość dotyczy całości i zgodności pomiędzy twoimi najgłębszymi wartościami, tym co robisz i kim jesteś w świecie. Uczciwość przywołuje wielkość.

3. Odwaga, by kwestionować swoje „historie

Nie widzisz świata takim, jakim jest, ale takim, jakim jesteś.

Zbyt często ludzie żyją w odpowiedziach na pytania, których nigdy nie zadali i twierdzą, że mają monopol na prawdę. Faktem jest, że nie posiadasz prawdy, masz tylko swoją jej wersję.

Podczas gdy ja bierze odwagę kwestionować założenia i wiary ty żyłeś przez up until now i otwiera twój umysł alternatywne perspektywy, robić tak, otwiera nowych możliwości dla ty i twój życie które inaczej możesz nigdy widzieć.

Ostatecznie bycie skłonnym do kwestionowania twoich historii uwalnia ciebie doświadczać życie w zupełnie nowym, bardziej ekscytującym i znaczącym sposobie.